ТОВ «Спорт Сервіс»

офіційний дистриб'ютор компанії «Joma» в Україні

Страница Joma в Facebook
050 358-55-29
044 334-42-00
0800 33-04-33
безкоштовно по Україні

Про Joma

ТОВ «СПОРТ СЕРВІС» — офіційний дистриб'ютор компанії «Joma» в Україні.

Jóma (Хома)іспанський бренд — виробник спортивного одягу, аксесуарів та взуття.

Компанія заснована в 1965 році у місті Портільо-де-Толедо (околиця Мадриду), Фруктуосо Лопесом. Назва Joma походить від імені сина засновника — Хосе Мануеля (José Manuel).

Сьогодні Joma — це велика транснаціональна компанія, з дочірніми підприємствами у Німеччині, Китаї, США, Італії, Мексиці, крім того Joma має велику та надійну дистриб’юторську сітку у всьому світі. Пріоритетним напрямком роботи іспанського бренду є розробка високотехнологічного та сучасного спортивного взуття (бігові кросівки, футзалки, сороконіжки, бутси та ін.), яке нічим не поступається моделям від іменитіших брендів. Що стосується текстильних виробів (одежі), то тут Joma славиться великою кількістю моделей, фасонів та забарвлень.

В екіпіровці від Joma виступають понад 200 спортивних колективів у всьому світі, зокрема: Torino, Atalanta, Hoffenheim, Villarreal, Swansea City, Movistar Inter та багато інших. В Україні Joma екіпірує Національну збірну з Футболу, Федерацію боксу України, ФК Карпати, ФК Олімпік, НФК Ураган та інших.